poniedziałek, 11 maja 2015

Trzonka Kids Ekspedyszyn

Trzonka Kids Ekspedyszyn - czyli nic innego tylko dziecięcy, górski, jednodniowy rajd w Beskid Mały. Nie żeby Rodziców (zresztą bardzo zadowolonych) nie było. W końcu ktoś musi nieść bagaże i w razie potrzeby samych małych Uczestników:))

Tu od razu serdeczne podziękowania dla ORGANIZATORÓW. Oby więcej takiego zarażania dzieciaków pozytywną energią Gór:)))

Było chyba wszystko co powinno być w górach: dobry humor, super Towarzystwo, ścieżka przez las, trochę błota, trochę słoneczka, ognisko i kiełbaski, gonitwy i turlanie się po trawie i przede wszystkim mnóstwo dzieciaków. Trzeba przyznać, że nasze Córki były zachwycone i od razu pytały kiedy znów.Zaskoczyła Młodsza Córka, która za nic nie chciała dać się posadzić do nosidełka i na własnych nóżkach przeszła ponad pół trasy!!:)) Krótka drzemka na plecach Taty zregenerowała ją na pozostałą część dnia. Skąd te dzieciaki biorą tyle sił...?? Zawsze przypomina mi się tylko jedna wymiana zdań: "Mamo już nie mam siły iść dalej"; "To podbiegnij"; "OK".
Niespodziewanym pytaniem Córki Starszej było natomiast "A gdzie jest szlak??" "Yyyy dziś tak bez szlaku, yyy tak... inaczej... ciekawiej....yyyy.... i trudniej". Wystarczyło:))

Pozdrowionka dla Wszystkich Uczestników i Organizatorów.

Kto nie był niech żałuje. Kto był jest o to COŚ bogatszy:)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz